Урочисте нагородження переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт здобувачів ОПП «Фінанси, митна та податкова справа»

20.05.2024 | 21:18

З нагоди святкування Дня науки в Україні у Львівському національному університеті імені Івана Франка, 18 травня 2024 року в Будинку вчених відбулося урочисте нагородження дипломами студентів–переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2022/2023н.р.

Серед здобувачів вищої освіти, які навчаються  за спеціальністю «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»  ОПП «Фінанси, митна та податкова справа» дипломи І ступеня отримали: студентка групи УФФ-44с Вікторія Огребчук (наукова робота «Механізм забезпечення фінансової безпеки підприємств») та студентка групи УФФ-42с Марта Пилат (наукова робота «Страховий ринок України в умовах воєнних викликів»). Диплом  ІІ ступеня одержала студентка  групи УФФ-45с Галина Плечій (наукова робота «Ринок перестрахування в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку») та студентка групи УФФ-41с Олександра Олійник (наукова робота «Оцінка рівня фінансової безпеки підприємства в умовах повномасштабної війни»). Дипломом ІІІ ступеня нагороджена студентка групи УФФ-41с Даніелла Мельничук (наукова робота «Фінансова самодостатність громад як результат реформи децентралізації ОМС»).

Вітаємо переможців та бажаємо молодим науковцям невичерпної енергії, творчих успіхів і нових наукових звершень!