УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ “ОБЛІК, АНАЛІЗ ТА ФІНАНСОВІ РОЗСЛІДУВАННЯ” В ECONOMIST CAREER WAY (КАР’ЄРНІ ІВЕНТИ ВІД UGEN)

01.05.2024 | 19:10
З 18 по 27 березня 2024 р. студенти другого курсу, що навчаються на освітній програмі “Облік, аналіз та фінансові розслідування” прийняли участь в онлайн-проєкті «Economist Career Way» – проєкт української агенції з розвитку бренду роботодавця UGEN.
Даний проект передбачений для здобувачів вищої освіти: економістів, фінансистів, обліковців, аудиторів.
Івент передбачав:
• майстер-класи від компаній-роботодавців;
• практику з реального бізнесу;
• панельні дискусії з експертами фінансів, аудиту та банкінгу;
• інсайти та лайфхаки відбору в міжнародні та українські компанії;
• оцінку студентського резюме на “Тест-драйв” від фахівців цієї сфери.
Провідні компанії-роботодавці: KPMG, ProCredit Bank, Baker Tilly, LDC, Deloitte, Національний Банк України, Хлібпром, EY, Cemark, Mazars, PwC і BAT Україна.
За підсумками участі у проєкті студенти отримали іменні сертифікати.
Дякуємо агенції UGEN за таку чудову можливість співпраці студентів та роботодавців.