Участь здобувачів вищої освіти у серії тренінгів, що проводилися у рамках Форуму кар’єри 2024 у Львівському університеті

12.04.2024 | 11:24

10-11 квітня 2024 р. здобувачі вищої освіти за ОПП «Інформаційні технології в бізнесі» відвідали тренінги від провідних фахівців різних напрямків, які проводилися у рамках Форуму кар’єри 2024 у Львівському національному університеті імені Івана Франка:

10 квітня – тренінг від компанії ПрАТ «Концерн Хлібпром» «Стресостійкість – основа продуктивного навчання й успішного працевлаштування»;

11 квітня – тренінг від компанії Simply Contact «Ключові компетенції лідера майбутнього – що розвивати для успіху в сучасному світі».

Також в програмі заходу було передбачено проведення Ярмарку вакансій, на якому кар’єрні можливості представляли такі компанії як: ПрАТ «Концерн Хлібпром», HR STUDIO, PwC Lviv SDC, Leobit, OKKO, BPO Nextdoor, BERTA Group, Renesas Electronics, Банк Львів, Nexia DK, Simply Contact, KPMG, Idea Bank, EY в Україні, Zone3000, Hegelmann Group, Deloitte в Україні, Infineon, Ведмежий притулок «Домажир», SoftServe.

Форум кар’єри 2024 у Львівському університеті — це чудовий майданчик для взаємодії провідних компаній й активного студентства, яке готове будувати успішну кар’єру в Україні!