Участь здобувачів вищої освіти ОП «Інформаційні технології в бізнесі» у Форумі кар’єри-2024

09.04.2024 | 21:28

9 квітня 2024 р. у Львівському університеті стартував Форум кар’єри, на відкритті якого побували викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики, а також здобувачі вищої освіти за ОП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка».

Даний захід об’єднує активну університетську спільноту, провідні українські компанії і організації, громадські та молодіжні об’єднання, а також експертів у сфері працевлаштування задля корисних і взаємовигідних зв’язків.

До заходу доєдналося понад 30 компаній, установ та громадських організацій, які відкриті демонструвати можливості працевлаштування, проходження практики та стажування, а також ділитися з молоддю практичними порадами щодо побудови успішної кар’єри.

Студенти мали змогу поспілкуватися із роботодавцями та дізнатися основні їхні вимоги до претендентів на зайняття вакантних посад. А також пройшли тренінг від компанії KPMG «Типи інтерв’ю. Як успішно пройти співбесіду».