Участь здобувачів вищої освіти ОП «Інформаційні технології в бізнесі» у тренінгу «Молодіжне та соціальне підприємництво. Його роль у відбудові України» у Центрі підтримки підприємництва ЛМР

12.12.2023 | 18:36

🕵️‍♀️11 грудня 2023 р. здобувачі вищої освіти за ОП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка» разом із викладачами кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Іриною ШЕВЧУК та Оксаною ВАСЬКІВ мали можливість пройти тренінг «Молодіжне та соціальне підприємництво. Його роль у відбудові України» у Центрі підтримки підприємництва ЛМР.
🎤 Анна Чуба поділилася з учасниками тренінгу безцінним досвідом, навела реальні кейси підприємництва, надала багато корисної інформації та знань, які допомогли краще зрозуміти студентам:
📌 як правильно розробити бізнес-план;
📌 що таке маркетинг і чому він важливий у підприємництві;
📌 як правильно визначити сильні та слабкі сторони на старті;
📌 що таке та у чому різниця між соціальним підприємництвом та соціально відповідальним бізнесом;
📌 як правильно подолати шлях від ідеї до бізнесу.
🫶 Дякуємо за мотивування студентів до вивчення матеріалу навчальних дисциплін ОП «Інформаційні технології в бізнесі» та саморозвитку!