Участь завідувача кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики у круглому столі з обговорення змісту, особливостей реалізації і перспектив розвитку ОП «Інформаційні управляючі системи і технології в економіці»

09.06.2023 | 17:11

08 червня 2023 р. завідувач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина ШЕВЧУК брала участь у роботі круглого столу на тему: «Обговорення освітньо-професійної програми «Інформаційні управляючі системи і технології в економіці» за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Державного податкового університету.

Гарант освітньої програми професор кафедри, д.т.н., проф. Артур ГОРБОВИЙ.

На круглому столі роботодавцями, представниками академічної спільноти, випускниками було висловлено низку побажань та пропозицій щодо подальшого вдосконалення освітньої програми з метою формування у майбутніх магістрів з комп’ютерних наук затребуваних ринком праці, актуальних компетентностей, навичок і вмінь, що буде сприяти підвищенню якості освітньої програми та її конкурентоспроможності.

Зокрема, Іриною ШЕВЧУК було наголошено на тому, що освітня програма відповідає  сучасним тенденціям розвитку спеціальності та ринку праці, передбачає набуття здобувачами вищої освіти функціонально-технічних навичок (hard skills) та соціальних навичок (soft skills), а також запропоновано частіше залучати до освітнього процесу практиків не лише з України, а й зі світових ІТ-шкіл, суттєво увагу приділяти безпековим аспектам при розкритті змісту освітніх компонент програми.