Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики в XIII International Scienific Conference «Sustainable Development in management» (Республіка Польща)

23.06.2024 | 11:40

20 червня 2024 року викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Львівського національного університету імені Івана Франка доцент Орест Мищишин та доцент Ірина Борщук взяли участь в XIII International Scienific Conference «Sustainable Development in management», організаторами якої виступили Politechnika Częstochowska, Wydział Zarządzania, Katedra Finansów, Bankowości i Rachunkowości (Ченстоховський технологічний університет, республіка Польща) та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Орест Мищишин виступив з доповіддю польською мовою на тему «The usage of stohastic models for simulation of social economic processes»,  в якій навів актуальні приклади використання стохастичних моделей для оцінки соціально-економічних процесів в Україні, а також закцентував на питаннях доцільності застосування їх в економіці сьогодення.

У ході заходу відбулася жвава дискусія, в якій брали участь представники різних закордонних та українських ЗВО, зокрема University of Alicante (Spain), University of Applied Sciences (Berlin), GermanySzkoła Główna Handlowa w Warszawie, Politechnika Lubelska, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України, NGO „Intellectual Space”, Uniwersytet Rzeszowski,  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.