Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики в онлайн воркшопі від TechMagic «To Agile or Not to Agile»

22.10.2021 | 08:15

21 вересня 2021 р. професор кафедри Ірина Шевчук прийняла участь в онлайн воркшопі від TechMagic «To Agile or Not to Agile».

Воркшоп складався з двох частин:

• теоретичної – із висвітленням основних питань щодо того як і для чого виник Agile, чому він такий популярний і так довго залишається трендом;
  • практичної – на якій учасники мали змогу працювати в командах (4-6 осіб) над виконанням міні-завдань та застосувати нові знання в реальних ситуаціях.

Такий формат заходу дозволив зрозуміти різницю між «Працювати по аджайлу» і «Бути Agile», отримати техніки Agile, які допоможуть працювати ефективніше.

Спікерами заходу були:

Alexandr Pihtovnicov — Agile Delivery Manager в TechMagic, сертифікований Agile Project Manager, фасилітатор та Agile Coach;

Anastasiia Boichuk — Agile Coach в TechMagic. Сертифікації: PSM I, Agile Coach IC-ACC, Agile Project and Delivery Manager IC-APM, Management 3.0 Practitioner, SAFe 5 Agilist.

Дякуємо організаторам за можливість самовдосконалюватися та набувати нових практичних навичок!!!