Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики в онлайн конференції «Змішаний та дистанційний формати навчання. Онлайн безпека»

24.11.2020 | 12:34

20-21 листопада 2020 року доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Старух А.І.  взяла участь у всеукраїнській практичній онлайн конференції «Змішаний та дистанційний формати навчання. Онлайн безпека» за сприяння Міністерства освіти і науки України.

На конференції розглядалися такі питання як безпечний інтернет трафік та його специфіка для освітнього суспільства. Також корисною була інформація щодо організації інтернет-безпеки в навчальному закладі, що є досить актуальною на сьогоднішній день.

Особливістю конференції було проведення практичних тренінгів та отримання учасниками сертифікату про підвищення кваліфікації.