Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики в онлайн-конференції «Інструменти HR в 2020 році»

17.07.2020 | 22:01

16.07.2020 р. викладач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Васьків О. М. відвідала онлайн конференцію «Інструменти HR в 2020 році», яку провели Business Coach Роман Грисьо, HRD Катерина Корба, Lawyer Юрий Рокецький, Project manager Сергій Плагов. Онлайн конференція присвячена проблематиці ефективного пошуку, навчання та утримання кандидатів; потужному інструменту експрес-оцінки кандидатів такому, як аssessment-center; важливості запровадження процесу адаптації для мінімізації відтоку персоналу у перші місяці роботи; побудові бренду роботодавця з урахуванням HR-трендів сучасності; питанням правової природи та актуальних проблем трудових відносин в Україні; щоденним труднощам пошуку, відбору та оцінки кандидатів; відвертості кандидатів та доступним ресурсам отримання достовірної інформації; правилам здорового аутплейсменту; перевагам надання рекомендацій для компанії і для кандидата.

Представлена інформація є корисною для розуміння процесів, які протікають в організації та керуванні останньою, а також, як не витрачати даремно час та кошти на навчання працівників в сьогоднішніх умовах ринку праці.