Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики у VІ всеукраїнській конференції “Uni-Biz Bridge”

14.02.2021 | 17:46

З 9 по 13 лютого 2021 року д.е.н., доцент Шевчук І.Б та к.е.н. Старух А.І. прийняли участь у VІ всеукраїнській конференції “Uni-Biz Bridge”. Захід, спрямований на обмін досвідом між бізнесом та освітою.

Програма конференції включала:

• вебінари від компаній роботодавців (METRO, Philip Morris, Райф, JTI та Jooble), спрямовані на покращення якості освіти в режимі онлайн;
  • панельну дискусію «Вплив онлайн-навчання на освіту: чи буде університет таким самим, як був до карантину».

Тематика вебінарів на «Uni-Biz Bridge 6»:

🔹«Навчання персоналу в онлані, практика JTI в Україні» від Юрія Баса, регіонального менеджера з навчання та розвитку JTI.

🔹«Як не втратити натхнення від роботи в онлайні» від Олени Гуринович, Event&Community Marketing Manager Jooble.

🔹«Як втримувати увагу онлайн» від Інесси Ткаченко-Вергелюк, фахівця з функціонального розвитку Philip Morris Ukraine.

🔹«Компетенції майбутнього» від Андрія Оріховського менеджера з розвитку персоналу IT-підрозділів з Райфу.

🔹«Як мотивувати команду/студентів в онлайн-режимі» від Ольги Озерян, начальника відділу навчання «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».