Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики у вебінарі «Продакт менеджмент у Clarity Project: як і хто працює з відкритими даними в Україні»

05.11.2021 | 13:12

4 листопада 2021 р. викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Ірина Шевчук, Анна Старух та Ірина Руда взяли участь у вебінарі «Продакт менеджмент у Clarity Project: як і хто працює з відкритими даними в Україні».

Clarity Project — це система аналітики відкритих даних, що об’єднує більше 120 реєстрів з інформацією про компанії та людей. Цей продукт є одним із аналітичних інструментів для контролю та моніторингу публічних закупівель з понад 500 тис. користувачів щомісяця. Тут міститься інформація про закупівлі та їхніх учасників, а також про аукціони «Прозорро.Продажі» і учасників торгів.

Тематика зустрічі:

▪️ Ким і для кого створений, та яку цінність несе цей продукт;

▪️ Усе про product-market fit, стратегію росту, метрики та безпеку даних;

▪️ Про команду, конкурентів, stakeholders management etc.

👥 Спікери:

▫️ Ярослав Гарагуц, співзасновник і розробник Clarity Project.

▫️ Олександр Нікітєнков, співзасновник та директор Clarity Project.

Модератор заходу: Таня Кузь, Product Manager компанії SoftServe.