Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики у практичних вебінарах від компанії BJet

04.11.2021 | 14:08

4 листопада 2021 р. викладач кафедри Оксана Васьків прийняла участь в онлайн вебінарі (Zoom конференція) від компанії BJet «BJet ERP Hackathon», метою якого було представлення модулів, використання яких надає можливість оптимізації бізнес процесів.

Вебінар складався з практичної частини, на якій учасники мали змогу:

1) опанувати безпосередньо в роботі новітнє українське SaaS рішення для контролю усіх бізнес-процесів компанії як альтернативу 1С та аналогічним системам на ринку України і світу;

2) отримати розрахунок ефективності діяльності підприємства за основними фінансовими і управлінськими показниками top-down, ефективності кожного проекту та будь-якого працівника;

3) отримати рекомендації для побудови ефективної бізнес-моделі підприємства, а також глибше зрозуміти причини переходу дедалі більшої кількості компаній на застосування сучасних ERP систем.

На вебінарі відбулася презентація добірки модулів для навчального процесу LMS (Learning Management System), а саме:

• Реєстр зарахування слухачів на курс;
  • Інформація про слухачів курсу;
  • Розклади та управління заняттями;
  • Домашні завдання;
  • Екзамени та налаштування оцінювання слухачів;
  • Інформація про викладачів курсу;
  • Бібліотека;
  • Управління аудиторіями.

Спікерами заходу були: Маряна Бадюк та Наталія Катеринець.