Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики у онлайн-зустрічі для викладачів ITeachers Meet-Ups від компанії SoftServe на тему «Нейроменеджмент: ефективність в сучасному світі»

24.11.2021 | 18:14

24 листопада 2021 р. викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Ірина Шевчук, Оксана Васьків та Анна Старух взяли участь у  онлайн-зустрічі для викладачів ITeachers Meet-Ups від компанії SoftServe на тему «Нейроменеджмент: ефективність в сучасному світі».

Учасники заходу мали можливість дізнатися про те:

• Як працює наш мозок та як люди приймають рішення: наука behind.
  • Як розуміння нейроменеджмент-процесів впливає на взаєморозуміння зі студентами.

Спікер – Денис Прилуцький, директор Project Management Office у SoftServe з понад 20 років досвіду в проєктному менеджменті.

Передусім зустріч такого плану є корисною для викладачів, які прагнуть набути сучасних навичок, формувати актуальні освітні програми та розуміти потреби студентів і роботодавців.