Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики у онлайн-дискусії «Роль L&D у розвитку компанії»

02.06.2020 | 18:41

28 травня 2020 р. викладачі кафедри Шевчук І.Б., Васьків О.М. та Старух А.І. відвідали онлайн-зустріч у форматі модерованої дискусії на тему “Роль L&D у розвитку компанії”, у рамках якої дискутували про навчання всередині компанії та глобальні можливості, які насправді має в руках L&D-керівник. Організатори зустрічі StudyDive закцентувати увагу на ключових питаннях. Зокрема, для чого L&D бізнесу? Яке місце L&D у створенні цінності для співробітника, клієнта, партнера, власника та інших ролей? Які завдання перед L&D стоять в поточному контексті? В результаті зустрічі слухачі отримали чітке розуміння ролі L&D в трансформації компанії та фактори впливу, а також ідеї та поради, як зробити навчання та розвиток більш системними та ефективним.