Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики у майстер-класі «Підготовка грантових заявок та ведення грантових проєктів»

22.03.2023 | 07:48

16 березня 2023 р. завідувач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики, д.е.н., професор Ірина ШЕВЧУК прийняла участь у майстер-класі «Підготовка грантових заявок та ведення грантових проєктів» від ГО «Міжнародна академія освіти і науки», ГО «Національна академія наук вищої освіти України» та ГО «Асоціація психотерапевтів і психоаналітиків України».

У програмі майстер-класу були:

• основні принципи підготовки грантової заявки;
  • практичні поради та інструменти для написання грантової заявки;
  • обговорення найпоширеніших помилок при підготовці гранту;
  • аналіз основних розділів аплікаційної форми. Зразки різних аплікаційних форм;
  • логічно-структурна матриця проекту, робочий план, цільова аудиторія, індикатори результативності, комунікаційна стратегія, кошторис, звіт;
  • актуальний перелік ресурсів для пошуку грантів;
  • дієва мотивація для роботи над грантовим проектом

Майстер-клас проводила Олена ОСМОЛОВСЬКА, к.і.н., фахівець сфери креативних індустрій та міжнародних відносин, успішний грантовий менеджер, має особистий досвід роботи з грантовими програмами.