Участь викладачів кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом у Конференції до 30 – річчя Незалежності України

08.12.2021 | 09:43

Викладачі кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом 2 грудня 2021 р. прийняли участь в VІІ Щорічній конференції PGA «30 років незалежності: куди рухається Україна?», яка відбулась за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. Зустріч об’єднала науковців й практиків державного та неурядового сектору для визначення здобутків України за 30 років незалежності та можливих напрямів її подальшого розвитку. В рамках Конференції було організовано три панельні дискусії:

• Побудова ефективних державних інституцій в Україні: що вдалося за 30 років?
  • Майбутнє корпоративного управління: як налагодити взаємодію керівництва державних підприємств?
  • Діджиталізація – одна із реформ чи флагман трансформації України?

Викладачі кафедри прийняли участь в дискусіях, а базові висновки Конференції буде акцентовано в темах із навчальних дисциплін Освітньої програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом».