Участь викладачів кафедри обліку, аналізу і контролю в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасна парадигма публічного управління”.

23.10.2021 | 10:19

Протягом 18-22 жовтня 2021 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходила ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Сучасна парадигма публічного управління”. У конференції взяли участь провідні науковці і фахівці галузі як України, так і країн-сусідів: Грузії та Польщі, які виступили з актуальними доповідями і презентаціями.

Робота конференції була чудово налагоджена, між учасниками відбулося жваве обговорення сучасного стану і проблем публічного управління, визначення шляхів їх вирішення тощо.

Від кафедри обліку, аналізу і контролю безпосередню участь у науковому заході взяли:

1) к.е.н., доцент Гончарук Світлана та к.е.н., доцент Приймак Світлана з темою доповіді: «Фінансовий контроль як інструмент підвищення ефективності управління територіальними громадами»;

2) к.е.н., доцент Долбнєва Деніза з темою доповіді: «Особливості фінансової реорганізації України в умовах збалансування регіональних і державних інтересів»;

3) к.е.н., доцент Лобода Наталія з темою доповіді «Digital fiscal communication as electronic governance form (structural aspect)»;

4) к.е.н., доцент Шот Анна з темою доповіді: «Публічне управління регіонами в умовах цифрової трансформації економіки».

Дякуємо організаторам конференції, зокрема факультету управління фінансами та бізнесу і кафедрі економіки і публічного управління, за можливість участі у такому заході, перейняття та обміну досвідом, дружню атмосферу і гарний настрій.