Участь викладачів кафедри обліку, аналізу і контролю у Форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті»

18.03.2021 | 22:42

17-18 березня 2021 року викладачі кафедри обліку, аналізу і контролю прийняли участь в онлайн-форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» від British Council Ukraine, що є другим форумом у рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України.

Мета Форуму – сприяти обміну кращими практиками та фаховому обговоренню питань вдосконалення викладання і навчання у вищій освіті в Україні.

Захід став майданчиком для обговорення питань щодо:

1) професійного розвитку викладачів закладів вищої освіти;

2) трансформації викладання в умовах сьогодення: виклики та можливості;

3) студентоорієнтованого викладання і його особливості;

4) ефективну взаємодію між студентами та викладачами;

5) досвіду Великої Британії та України щодо вдосконалення викладання у вищій освіті.

Впродовж 17-18 березня 2021 року відбулися онлайн-дискусії з ректорами, проректорами, керівниками підрозділів, науково-педагогічними  працівниками закладів вищої освіти та експертами, які активно залучені у процес вдосконалення викладання та професійного розвитку викладачів університетів.

Тематика панельних дискусій:

1. Професійний розвиток викладача університету – ключові гравці.
  2.  Трансформація викладання: виклики та можливості.
  3.  Викладач та студент – як побудувати ефективну взаємодію.

Крім того, запропоновано презентації інституційних кейсів від учасників першого року Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України з 2019 року. Посилання: https://tleforum.online/

Висловлюємо вдячність організаторам за можливість участі у таких важливих для освітян заходах, а також отримання нового сучасного досвіду викладання і навчання в умовах сьогодення.