Участь в урочистій академії з нагоди 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

13.03.2024 | 09:00

11 березня 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась Урочиста академія з нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Пригадати рядки із віршів Кобзаря, насолодитися його творами у виконанні хору Cheremosh Ensemble, Народного дівочого хору “Ліра”, Народної хорової капели “Прометей”, Заслуженої хорової капели України “Боян” ім. Євгена Вахняка мали нагоду студенти групи УФФ-43с (ОП “Фінанси, митна та податкова справа”) разом із порадником проф. Шушковою Ю.В.

Натхненно виконані пісні на слова віршів великого Сина українського народу, продекламовані студентами найпопулярніші твори додали сили та віри у міць України, яка неодмінно переможе у війні з агресором!

“Борітеся — поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!”