Участь в онлайн-лекції «Гроші, фінансові плани та бюджет: лайфхаки розумного управління фінансами»

09.03.2021 | 19:34
09.03.2021 р. студенти груп УФЕ-11, УФО-11, УФЕ-21, УФО-21 разом з викладачами кафедри фінансового менеджменту  к.е.н., доц. Татарин Н.Б. та к.е.н., доц. Клепанчук О.Ю. в межах навчальної дисципліни «Фінанси, гроші і кредит» прослухали онлайн-лекцію «Гроші, фінансові плани та бюджет: лайфхаки розумного управління фінансами».
У ході онлайн лекції студенти прослухали про «фінансову подушку», принципи відкладання грошей, а також принцип Гаусса, що надало їм розуміння, як узяти під контроль свої борги, правильно формувати свій фінансовий план (тобто як спрогнозувати витрати, які часто витрачаються, а також витрати які не можливо спрогнозувати) для досягнення своєї мети. Студенти почули, що доходи мають переважати витрати. Були підняті питання активів та пасивів. Це надало студентам розуміння, що активи мають перевищувати пасиви, або має бути баланс між активами і пасивами. В лекції було наголошено на тому, що особистий бюджет є основною складовою фінансового плану, то ж планувати свій особистий бюджет можна завдяки регулярним та прогнозованим витратам (інтернет, телебачення, тощо).
В кінці лекції студенти прийняли активну участь у конкурсі, що стосувався даної тематики.