УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-КУРСІ «SOFT SKILLS XXI: ЯК БУТИ ПОТРІБНИМ?»

26.05.2021 | 09:56

Постійний процес саморозвитку та самовдосконалення – це нагальна потреба сучасної молодої людини, а особливо якщо це майбутній управлінець чи державний службовець.

Відтак, з метою удосконалення «м’яких навичок», 20-21 травня 2021 року студенти групи УФП-11с спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» разом із своїм порадником, доцентом кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Решотою О. А. успішно пройшли  дводенний онлайн-курс “Soft skills XXI: як бути потрібним”?,  організований Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника, та здобули нові знання у сфері тайм-менеджменту й бізнес-планування проєктів, дізнались про можливості розвитку soft skills для покращення конкурентоспроможності на ринку праці та особливості дизайну мислення й прийняття управлінських рішень, подискутували щодо можливостей формування підприємницьких здібностей та існування «гену підприємництва».

Після успішного завершення онлайн-курсу “Soft skills XXI: як бути потрібним”? усі учасники отримали сертифікати.