Участь у всеукраїнському дводенному лекторії «Uni-Biz Bridge» від представників бізнесу з розвитку soft та hard skills викладачів

14.12.2022 | 06:00

2️⃣1️⃣2️⃣2️⃣ листопада 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ року завідувач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина ШЕВЧУК у рамках проєкту «Uni-Biz Bridge» (всеукраїнський проєкт, мета якого побудувати міст взаємодії між бізнесом та ЗВО України) від компанії «UGEN» брала участь у всеукраїнському дводенному лекторії від представників бізнесу з розвитку soft та hard skills викладачів.
👉🏻 Спікери воркшопу – представники успішних українських компаній SoftServe, UKRSIBBANK, KPMG та Genesis!
Проблемні питання, що обговорювалися під час заходу:
🔹 SoftServe, «Інвестиція в людський капітал: кейс дуальних програм від SoftServe».
🔹 UKRSIBBANK, «Форми активностей та методи роботи в навчальних заходах онлайн».
🔹GlobalLogic, «Розробка кейсових завдань для студентів технічного напрямку».
🔸KPMG, «Робота в Excel та базові знання для аналізу даних».
🔸Genesis, «Створення та розвиток IT-продуктів».
📃Після закінчення проєкту учасники отримали сертифікати!