Участь у вебінарі «ІТ-бізнес у 2021 році: виклики та можливості»

11.02.2021 | 05:40

10 лютого 2021 р. д.е.н., доцент Шевчук І.Б та студенти групи УФЕ-21с відвідали онлайн вебінар «ІТ-бізнес у 2021 році: виклики та можливості», на якому експерти PwC (Юлія Параніч, Ольга Трифонова, Анна Невмержицька та Віктор Вишневський) поділилися інсайтами з фінансової, податкової та юридичної сфер. Спікерами було здійснено порівняння найбільш поширених операційних структур ІТ-бізнесу у контексті оподаткування їх діяльності, окреслено особливості розміщення ІТ-бізнесу за межами України, зокрема його реєстрації у європейському IT-хабі – Кіпрі, розглянуто практичні аспекти визначення функціональної валюти для компаній в Україні та закордоном.

Наприкінці вебінару студенти отримали вичерпні відповіді на усі поставлені запитання.