Участь у V Міжнародному он-лайн симпозіумі «Циркулярна економіка ЄС: уроки для України»

21.04.2021 | 01:44

16 /04/2021  доцент кафедри економіки та публічного управління Василь Зеленко взяв участь у V Міжнародному он-лайн симпозіумі «Циркулярна економіка ЄС: уроки для України».

Симпозіум проводився в межах  міжнародного освітнього проєкту ЄС Erasmus+ Jean Monnet 610641-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE). Проект виконується кафедрою зовнішньо-економічної та митної діяльності НУ «Львівська Політехніка».

Тема доповіді: «Соціально-економічний вимір європейської інтеграції». В межах виступу було висвітлено досвід кафедри у реалізації проєктів за програмою «Еразмус+». У тому числі вказано на основні проблеми реалізації соціальної політики та соціального захисту як в Європейському Союзі, так і в Україні. Цікавим стало обговорення проблеми подальшого реформування пенсійної системи України.