Участь у стажуванні

11.04.2017 | 12:18

В рамках програми академічної мобільності «Еразмус+» представники кафедри фінансів суб’єктів господарювання доц. Сич Ольга Анатоліївна та Мищишин Іванна Романівна пройшли тижневе стажування в Університеті прикладних наук «Каунаська колегія» (Республіка Литва). Програма перебування включала проведення курсу лекцій (всього 8 год.), доповіді на Міжнародній науково-практичній конференції, участь у круглих столах та семінарах, робочі зустрічі з викладачами та керівництвом приймаючого факультету. Були проведені семінарські та лекційні заняття на тему: Страховий ринок в Україні – через призму студентського досвіду. Порівняння життєвих цінностей молоді в Україні та Литві. Перспективи працевлаштування студентів в Україні Розвиток страхової культури української молоді.

На ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «(Еко) Інноваційні технології, підприємництво та регіональний розвиток» було виголошено доповідь Сич О.А. «Світовий досвід ревіталізації пост промислових міст» та Мищишин І.Р. «Конкурентоздатність страхових ринків України, Польщі та Прибалтики».  Окрім того, представники кафедри взяли участь у круглих столах з питань методики викладання іноземним студентам та використання віртуального навчального середовища. На зустрічі з представниками кафедр та деканату факультету фінансів та бізнесу Каунаської колегії було окреслено коло питань майбутньої співпраці.