Участь у проєкті з розвитку співпраці бізнесу та університетів «Uni-Biz Bridge Camp»

26.07.2022 | 11:15

11-14 липня 2022 р. викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Шевчук та Анна Задорожна були учасниками проєкту з розвитку співпраці бізнесу та університетів «Uni-Biz Bridge Camp», присвяченого розвитку soft-skills викладача.

Програма онлайн-заходу передбачала наступні теми:

• Нові підходи до викладання та комунікації зі студентами.
  • Професійне вигорання.
  • Стратегія win-win-win: cтуденти – роботодавці – університети.
  • Діджиталізація освіти.
  • Як вести соцмережі університету?
  • Університет майбутнього після перемоги.

Спікерами заходу, які поділилися з присутніми своїми секретами успішного налагодження співпраці між бізнесом та університетами, були: Віталій Сватко (ментор SoftServe IT Academy), Ольга Осередчук (Training Manager Sigma Software), Роман Куриленко (начальник Відділу сприяння працевлаштуванню та роботи з випускниками КНУ імені Т. Шевченка), Оксана Погонюк (тренер Національного банку України, амбасадор з фінансової грамотності, автор тренінгових програм), Марина Джулай (CEO UGEN).