Участь у практичному семінарі «Актуальні питання оподаткування» 27.02.2020 р.

27.02.2020 | 16:39

Викладачі і студенти кафедри обліку, аналізу і контролю 27 лютого 2020 року взяли участь у практичному семінарі Головного управління ДПС у Львівській області на тему: «Актуальні питання оподаткування».

На семінарі обговорювалися важливі питання : податок на додану вартість (огляд актуальних роз’яснень, листів, питань); податок на прибуток підприємств: огляд актуальних роз’яснень, листів, питань; останні зміни в питаннях електронної звітності та електронного документообміну; особливості заповнення та подання форми 1ДФ, звіту з ЄСВ; порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та інші.

Студенти отримали чимало корисної інформації від працівників Головного управління ДПС у Львівській області та практичні матеріали від газети Все про бухгалтерський облік.

Дякуємо за запрошення і сподіваємося на подальшу співпрацю!