Участь у онлайн-конференції Digital Start Day

29.01.2023 | 10:49

26 січня 2023 року викладач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики ФУФБ ЛНУ імені Івана Франка Оксана Васьків відвідала онлайн-конференцію Digital Start Day, на якій висвітлювалися питання перспективи роботи в digital-сфері, а саме, її різноманітність та особливості професій.

Онлайн-конференція відбувалася за ініціативи Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts.

Оксана Васьків проходила курс онлайн конференції та мала можливість опанувати нові знання та навички у digital-сфері. Зокрема:

• перспективи роботи в digital-сфері;
  • різноманітність та особливості професій;
  • де шукати роботу українським фахівцям;
  • лайфхаки та робочі інсайти в діджитал.

Під час заняття учасники конференції прослухали лайфхаки та поради з пошуку роботи в діджитал.

Такі знання пригодяться для удосконалення навчальних програм дисциплін, пов’язаних з питаннями перспективи роботи в digital-сфері для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі» на різних курсах навчання. А отриманий досвід дозволить викладачу іти в ногу з часом та ділитися ним з студентами на практичних заняттях.