Участь у міжнародному семінарі “TURYSTYKA: KULTURALNO-ORGANIZACYJNY DIALOG POLSKA-UKRAINA”

14.09.2022 | 22:15

Доцент кафедри фінансового менеджменту Ольга Клепанчук прийняла участь у міжнародному триденному семінарі “TURYSTYKA: KULTURALNO-ORGANIZACYJNY DIALOG POLSKA-UKRAINA” (Туризм: культурно-організаційний діалог Польща-Україна), що відбувався з 30.05 по 02.06.2022.

Незважаючи на труднощі воєнного часу, активні доповідачі та учасники семінару, у т.ч. О. Клепанчук, отримали сертифікати, які передали в Україну на початку 2022-2023 н.р.

Програма семінару передбачала наступні доповіді та питання:

1-й день

Доцента кафедри менеджменту ЛТЕУ Назара Кудли «Організація туризму в  Польщі з особливим наголосом на установах , що підтримують сільський туризм». Обговорювалися управлінські та фінансові питання організації туризму. Відбулася жвава дискусія.

2-й день

Dr. Евеліна Лілія Полянська зробила презентацію організації нової туристичної атракції міста Замостя. Корисним для слухачів стала інформація про прикладне застосування методів та функцій фінансового управління в процесі реалізації нового туристичного проекту.

3-й день

Dr. Якуб Жигавський мав доповідь про східні напрямки туристичних та економічних шляхів засобами розвитку транспортних зв’язків.

По закінченню семінару було підведено підсумки про важливість таких заходів, про прикладну цінність міжнародної співпраці та про ключові проблеми та задачі фінансового менеджменту під час воєнного та мирного часу.