Участь у міжнародному науковому семінарі “Єдиний європейський простір вищої освіти: тенденції, виклики, перспективи”

02.11.2020 | 13:55

30 жовтня 2020 року д.е.н., доцент кафедри обліку, аналізу та контролю Людмила Петришин прийняла участь у міжнародному науковому семінарі “Єдиний європейський простір вищої освіти: тенденції, виклики, перспективи”.

Ініціатором проведення заходу у форматі Zoom-конференції виступила кафедра обліку та оподаткування НАСОА. Учасниками семінару були науковці з України, Словаччини та Польщі.

Метою семінару було створення академічного майданчику для обговорення ключових здобутків і головних викликів розвитку вищої освіти України та її взаємозв’язків із іншими країнами світу в єдиному європейському просторі.
У ході дискусії було обговорено низку питань щодо:
✅ філософії трансдисциплінарності в єдиному європейському просторі вищої освіти;
✅ проблемних та основних питань забезпечення якості освіти;
✅проблем конкуренції та взаємодії систем вищої освіти європейських країн;
✅ перспектив та наслідків впровадження європейського досвіду у вищу школу України.
? Учасники семінару також визначилися із стратегічним і тактичними завданнями спільної діяльності щодо колективних наукових досліджень та публікацій, академічної мобільності студентів і науковців тощо.
Участь у таких заходах сприяє формуванню професійних та особистісних компетенцій працівників ЗВО.