Участь у міжнародному форумі «Людський капітал: навички для майбутнього» від Національного агентства кваліфікацій

21.11.2023 | 20:08

16.11.2023 р. викладачка кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Оксана Васьків була учасницею IV міжнародного форуму «Людський капітал: навички для майбутнього», який був організований Національним агентством кваліфікацій.

Учасниками форуму були представники влади та Єврокомісії, експерти у сфері системи кваліфікацій та представники українського бізнесу, які обговорювали ключові теми, що визначають майбутнє професійного розвитку.

На форумі обговорювалися наступні теми:

1. Навички для майбутнього.
  2. НРК. Єдиний кваліфікаційний простір.
  3. Професійний стандарт – основа професійної кваліфікації.
  4. Кваліфікації у сфері безпеки та оборони.

Форум «Людський капітал: навички для майбутнього», організований Національним агентством кваліфікацій, є доказом того, як проактивність, вмотивованість, державницька позиція і професіоналізм творять нові цінності України у сфері людського капіталу.