Участь у круглому столі «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції»

31.01.2023 | 21:54

31 січня 2023 р. викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес аналітики ФУФБ Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Шевчук та Оксана Васьків були учасниками круглого столу на тему «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції», організованого Офісом підтримки вченого.

Основною метою заходу було обговорення досвіду застосування в закладах вищої освіти цифрових сервісів та е-інфраструктур, розгляд особливостей застосування інструментів відкритої науки, особливостей цифровізації наукової діяльності тощо.

Під час засідання круглого столу його учасникам було продемонстровано Національний план щодо відкритої науки, найважливіші складові відкритої науки, підходи ЗВО до моделювання е-інфраструктури університетів для розвитку відкритої науки в Україні, шляхи AWS підтримки освіти в Україні.