Участь у круглому столі Львівської політехніки

07.11.2016 | 14:00

3 листопада 2016 року завідувач кафедри обліку і аудиту проф. Романів Є.М. у Львівській політехніці взяв участь і виступив на круглому столі кафедри обліку і аналізу «200-літня історія викладання бухгалтерської справи у Львівській політехніці».

В основній доповіді завідувача кафедри обліку та аналізу проф. Яремка І. Й. та виступах інших науковців Львова були наведені цікаві історичні факти викладання облікових дисциплін з 1816 року, а з 1873 року по 1940 рік документально підтверджено по роках предмети і іх навчальні програми на факультетах лісового господарства, промисловості і аграрних структурах, в управлінському секторі для керівників цих галузей – рахівництва, подвійної бухгалтерії, споживчих податків, адміністрування, касових операцій на залізниці, виробничої калькуляції  тощо.

Наведені дані і історично підтвердженні факти будуть впроваджуватися у викладання на наших облікових кафедрах у Франковому університеті та інших навчальних закладах Львова.