УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ОП “ОБЛІК, АНАЛІЗ ТА ФІНАНСОВІ РОЗСЛІДУВАННЯ” В STUD UP LECTURES

01.05.2024 | 19:16
Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, що навчаються на освітній програмі “Облік, аналіз та фінансові розслідування” взяли участь у масштабній освітній ініціативі «STUD UP LECTURES», яка відбулася нещодавно в стінах Львівський національний університет імені Івана Франка.
Учасники отримали безліч практичних навичок щодо створення та ведення бізнесу в умовах воєнного стану від успішних та досвідчених лекторів заходу.
За підсумками участі у проєкті студенти отримали сертифікат міжнародного зразка та ґрунтовні знання у сфері юридичного самозахисту бізнесу, фінансової грамотності, управління проєктами, ефективної ділової комунікації.