УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-ОБЛІКОВЦІВ У СЕРІЇ МАЙСТЕР-КЛАСІВ «ТОП-17 ЗМІН ТА НОВАЦІЙ ДЛЯ ФОПА: ЯК УНИКНУТИ ШТРАФІВ?»

21.02.2021 | 08:25

15-16 лютого 2021 р. студенти УФО-41с та доц. Лобода Н.О. долучилися до онлайн мастер-класів на тему “ФОП на загальній системі оподаткування: нові ризики та можливості-2021” (спікер Ірина Губіна – експерт з податкового та бухгалтерського обліку; відомий експерт з податкового планування; автор понад сотні професійних публікацій) та “ФОП на єдиному податку: ТОП-5 новацій 2021 року” (спікер Ольга Гонзайк – Голова Аудиторського комітету РНБА; податковий консультант, сертифікований за програмою IAB; автор статей в юридичних і бухгалтерських виданнях), який було проведено представниками FinElf.Academy і 7eminar.сom. (найбільшої освітньої платформи для бухгалтерів та фінансистів) (Тетяна Мойсеєнко, Ірина Губіна та Ольга Гонзайк провели серії майстер-класів “ТОП-17 змін та новацій для ФОПа: як уникнути штрафів?”).

В програмі майстер-класів було розкрито:

• ЄСВ-новації: коли можна не платити за себе, як це оформити та як звітувати по-новому;
  • Оновлення Книг обліку доходів і витрат: як підготуватися до переходу на нові форми чи, може, залишити старі?
  • Витрати діяльності: документи, перелік, розрахунки
  • Ведення обліку доходів і витрат: «новий – старий» порядок, що спростилося у 2021 році
  • «Нестандартні розрахунки» та дата визначення доходів і витрат
  • Відсутність доходу у звітному році або окремому місяці: які є пільги?

та багато іншої корисної інформації.

По закінченню майстер-класів учасники отримали подарунки – брошуру “Зразки кадрових документів ФОП” та досвід щодо ведення обліку та подання звітності будь-якого ФОПу: з моменту створення і аж до ліквідації, незалежно від системи оподаткування та виду діяльності.