УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-ОБЛІКОВЦІВ У МАЙСТЕР-КЛАСІ «НЕНОРМОВАНА АБО ГНУЧКА РОБОТА: ЯК РОЗІБРАТИСЯ (ВІДМІННОСТІ)»

23.02.2021 | 21:21

22 лютого 2021 р. студенти УФО-41с та доц. Лобода Н.О. долучилися до серії кадрових мастер-класів (“Е-трудова, дистанційна та надомна робота: все по-новому) на тему “НЕНОРМОВАНА АБО ГНУЧКА РОБОТА: ЯК РОЗІБРАТИСЯ (ВІДМІННОСТІ) (спікер Світлана Лістрова – експерт із кадрового обліку та оплати праці, ACCA DIPIFR (RUS). Світлана – постійний автор публікацій у виданнях: «Інтерактивна бухгалтерія», «БУХГАЛТЕР&ЗАКОН». Має понад 16 років професійного досвіду роботи бухгалтером. Спеціалізація: ЄСВ, оплата праці та трудові відносини, відрядження, соціальне страхування, ПДФО, військовий збір, облік в бюджеті), який було проведено представниками KadroLand – кадровий канал № 1. В програмі майстер-класу було розкрито:

• Ненормований робочий день – надурочна робота.
  • Скільки можна працювати у разі застосування ненормованого робочого дня на день, на місяць?
  • Табелювання й оплата праці за умови ненормованого робочого дня.
  • Гарантії, які передбачені для працівників з ненормованим робочим днем.
  • Відпустки за ненормований робочий день: коли на це є право, тривалість відпусток.

По закінченню майстер-класу учасники отримали подарунок – брошуру Зразок “Заява щодо перерахування коштів на картковий рахунок”.