Участь студентів-обліковців (група УФО-11с) у кар’єрній онлайн-програмі EY Campus

04.06.2021 | 11:53

Студенти – першокурсники освітньої програми «Облік, аналіз та фінансові розслідування» група УФО-11с Владислав Крохмальний та Віталій Білецький за рекомендацією лектора Людмили Петришин в рамках вивчення курсу «Вступ до фаху», де однією із тем для розгляду є «Кар’єрний розвиток і процес пошуку роботи» прийняли участь у програмі EY Campus.

👨‍🎓📖👩‍🎓EY Campus – кар’єрна онлайн – програма для студентів початкових курсів, яка організована компанією Ernst & Young Global Limited (відома як EY) — це одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають професійні аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги, та одна з компаній «Великої четвірки» поряд з Deloitte, KPMG та PwC. EY Campus спрямована на:
► Розвиток цінних навичок для молодого спеціаліста – Excel та Business Writing.
► Підготовку до першого працевлаштування – написання успішного резюме, поради з проходження співбесід.
► Ознайомлення із базовими професіями, в яких можна працювати «за спеціальністю».
У програмі були передбачені лекції, практичні завдання та спільні командні проєкти. На онлайн – заняттях учасники дізналися:
Як можна підготуватися до професії?
Де можна студенту облікового фаху розпочати свою кар’єру?
Ознайомилися із можливостями від EY для студентів та випускників.

По закінченні програми здобувачі вищої освіти отримали сертифікати і радо поділилися здобутим досвідом із одногрупниками.