Участь студентів групи УФО-21с в онлайн майстер-класі «Як врятувати алко-, нарко-, ігрозлежних»

21.02.2021 | 08:37

16 лютого 2021 р. студенти групи УФО-21с та її порадник доцент Долбнєва Д.В. прийняли участь в онлайн майстер-класі «Як врятувати алко-, нарко-, ігрозлежних».

Майстер-клас провели психолог Шабловська Ольга та лікар-нарколог, психотерапевт Павлусів Тетяна.

Під час зустрічі піднялася дуже актуальна та гостробуденна проблема. На жаль, алко-, нарко-та ігрозлежність все частіше зустрічається в нашому соціумі особливо серед молоді. Важливо для кожного свідомого його учасника розуміти проблему, відкрито про неї говорити і мати необхідне розуміння того як допомогти і врятувати залежну від згубних звичок людину.

Цікавим став для слухачів огляд проблем щодо наркотиків в Україні, розгляд процесу зміни ролей у стосунках, проявів співзалежності, її дзеркальності та залежності. Ці питання жваво обговорювалися, оскільки основна частина учасників – це професійні психологи. Для інших учасників це дозволило чітко зрозуміти проблему та окреслити шляхи допомоги залежному.

Висловлюємо вдячність, Ользі та Тетяні за проведений майстер-клас.