Участь студентів дисципліни вільного вибору “Основи ведення власного та сімейного бюджету” у серії онлайн лекцій з питань фінансової грамотності

09.03.2021 | 21:07

09 березня 2021 р. студенти  групи УФФ-21с в рамках навчальної дисципліни «Основи ведення власного та сімейного бюджету» разом з к.е.н., доц. Західною О.Р.  долучились до серій онлайн лекцій Юридичної клініки Школи права УКУ. Тема лекції 1. «Гроші, фінансові плани та бюджет: лайфхаки розумного управління фінансами».

В ході лекції, що проводилась на  платформі ZOOM, студенти мали змогу ознайомитися із такими питаннями:  що таке гроші  та які існують різні форми грошей; фінансові активи і пасиви і як вони пов’язані з майновим станом; що таке фінансовий план та чим він корисний при веденні власних фінансів; якими є основні правила планування власного  та сімейного бюджету; основні етапи ведення  власного  та сімейного бюджету та як правильно розпоряджатися власними грішми.