Участь науково-педагогічних працівників кафедри фінансового менеджменту у звітній конференції

09.02.2023 | 23:53

7-8 січня 2023 р. на кафедрі фінансового менеджменту тривали секційні засідання Звітної наукової конференції Львівського національного університету імені Івана Франка за 2022 рік. Засідання  проводились у змішаному форматі.

Науково-педагогічний колектив кафедри, поєднуючи наукову та освітню діяльність, спрямовує свої наукові пошуки на виконання наукової теми  «Модернізація фінансової системи України тенденції та пріоритети” (номер державної реєстрації:  0121U110244; термін виконання: 01.01.2021-31.12.2025; науковий керівник: д-р. економ наук, проф. Ситник Наталія Степанівна).

Представлена викладачами на секційних засіданнях тематика досліджень була різносторонньою та охоплювала актуальні проблеми фінансів, митної і податкової справи. Зокрема, спікери представили такі тези доповідей:

Про підсумки наукової роботи кафедри фінансового менеджменту у 2022 р. та завдання на 2023 р. Проф. Ситник Н.С.

Шляхи активізації іпотечного кредитування в Україні у сучасних умовах. Доц. Блащук-Дев’яткіна Н.З.

Воєнні репарації для України. Проф. Ватаманюк-Зелінська У.З.

Перспективи розвитку діяльності митних органів у сучасних умовах. Доц. Голинський Ю.О.

Бюджетування як ефективний інструмент фінансового менеджменту підприємств. Доц. Гринчишин Я.М.

Проблеми боротьби з контрабандою в умовах війни. Доц. Дубик В.Я.

Особливості маркетингового забезпечення продажу нерухомості. Доц. Завальницька Н.Б.

Функціонування територіальних громад в умовах воєнного стану. Доц. Західна О.Р.

Тенденції розвитку внутрішнього ринку України у післявоєнний період. Доц.  Клепанчук О.Ю.

Особливості міжнародної фінансової підтримки України під час воєнного стану. Доц. Круглякова В.В.

Особливості цифровізації фінансового сектору України. Проф. Назаркевич І.Б.

Кібер-страхування як важливий інструмент захисту бізнесу. Доц. Попович Д.В.

Державний борг України: сучасний стан і проблеми управління. Доц. Петик Л.О.

Фінансові аспекти регіонального розвитку в умовах воєнного стану. Доц. Смолінська С.Д.

Українська фінансова система під час війни: реалії сьогодення. Доц. Татарин Н.Б.

Ревіталізація промислових вугільних територій міст України. Доц. Сич О.А.

Сучасні тренди та виклики розвитку криптоіндустрії. Доц. Слобода Л.Я.

Фінансова безпека вітчизняних домогосподарств: сучасний стан та фактори впливу. Проф. Шушкова Ю.В.

Активізація ділової активності підприємств в сучасних умовах. Доц. Ясіновська І.Ф.

Варто зазначити, що значну увагу у своїх виступах доповідачі присвятили  науковим дослідженням у сфері фінансів спрямованим на подолання наслідків повномасштабного російського вторгнення в Україні. Цікавими та інформативними були представлені презентації інноваційних доповідей.

Загалом, професорсько-викладацький колектив кафедри фінансового менеджменту визначає основним завданням у напрямку наукової роботи всі свої напрацювання та ідеї спрямувати на застосування нових наукових підходів до підготовки фахівців освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа», які здатні забезпечити розробку і впровадження інноваційних наукових розробок у сфері фінансів та  формування  сучасного кадрового потенціалу для фінансової системи України.