Участь гарантів освітніх програм в онлайн-заході на тему: «Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?»

23.05.2023 | 22:08

23.05.2023 року завідувачка кафедри проф. Наталія Ситник та гаранти освітніх програм «Фінанси, митна та податкова справа», «Фінансовий менеджмент» професори Уляна Ватаманюк-Зелінська, Юлія Шушкова та доц. Оксана Західна прийняли участь у онлайн-заході організованим ГО «Прогресильні» спільно з Національним агенством із забезпечення якості вищої освіти на тему: «Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?».

Спікерами виступили:

• Бутенко Андрій – Голова Національного агентства, к. іст. н., доцент
  • Єременко Олена – заступниця Голови національного агентства, д. філол. н., професор
  • Стукало Наталія – заступниця Голови Національного агентства, д. екон. н., професор
  • Назаров Іван – заступник Голови Національного агентства, д. юр. н., доцент

Головний меседж зустрічі:  пост-акредитаційний моніторинг, передбачений схваленим ВР законопроектом 8095.