Участь гарантів освітніх програм у семінарі «Якісна вища освіта: дискусія стейкголдерів»

12.10.2021 | 10:47

8 жовтня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся регіональний семінар «Якісна вища освіта: дискусія стейкголдерів». Учасниками семінару були члени Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, експерти, освітяни, та роботодавці.

Від факультету управління фінансами та бізнесу учасниками  семінару були гаранти освітніх програм: «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структур» (доцент Галина Капленко), «Фінанси, митна та податкова справа» (професор Наталія Ситник), «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» (доцент Світлана Приймак).

Із вітальним словом до учасників семінару звернувся Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт. Модератори семінару: Богдан Моркляник (заступник Голови Національного агентства), Михайло Винницький (керівник секретаріату Національного агентства з питань якості вищої освіти).

На семінарі учасники обговорили зв’язок між освітніми та професійними кваліфікаціями,  стандарти вищої освіти, їхньє призначення, нормативно-правову базу й безпосередньо якість освіти.

Семінар проходив у форматі дискусії, під час якої учасники мали змогу поставити усі актуальні запитання представникам Національного агентства та отримати необхідну інформацію для подальшої плідної праці над удосконаленням освітніх програм.

Другою частиною семінару була панельна дискусія «Якість очима стейкголдерів» за участі експертів, студентів, освітян та роботодавців.

Третя частина семінару була практичною: учасники мали змогу працювати у групах (гаранти освітніх програм, викладачі, студенти, адміністрація, роботодавці) – обговорити, в рамках практичного кейсу від Національного агентства, дієві інструменти забезпечення якості вищої освіти та їхнє реальне застосування.