Участь доцента кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом у Міжнародній науково-практичній конференції

23.06.2022 | 10:48

17 червня 2022 відбулась V Міжнародна науково-практична конференція “Правові засади організації та здійснення публічної влади”, присвячена світлій пам’яті доктора юридичних наук, професора, академіка-засновника НАПрНУ, першого Голови Конституційного Суду України Леоніда Петровича Юзькова.

Презентація доповідей та їх обговорення проходили у форматі відеоконференції на платформі Google Meet.

Організаторами конференції стала кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Дискусія, у якій вдалося прийняти участь доценту кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Герасименко О.В., була жвавою та плідною.

За результатами конференції незабаром вийде електронний збірник тез доповідей учасників заходу.