Участь доцента кафедри обліку, аналізу і контролю Петришин Л.П. у вебінарі «Як креативно навчати креативності? Практичні кейси».

02.11.2021 | 10:26

28 жовтня 2021р. доцент кафедри обліку,аналізу і контролю Людмила Петришин прийняла участь у вебінарі «Як креативно навчати креативності? Практичні кейси». Під час вебінару спікери поділилися власними успішними прикладами роботи зі студентами з різних дисциплін та ознайомили із освітніми кейсами використання сучасних підходів до викладання.

Захід відбувся в рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України, яка реалізується Британською Радою в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Програмою передбачено проведення серії подібних вебінарів на актуальні для викладачів ЗВО теми щодо розвитку креативності у студентів та оцінюванні їхніх знань.

Матеріали вебінару будуть корисними при використанні новітніх технологій у викладанні.