26.05.2023 | 16:03
18 травня 2023 року завідувач кафедри публічного адміністрування  Комарницька Ганна  та Герасименко Олена доцент кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування цифрової компетентності суб’єктів освітнього процесу закладів освіти засобами інноваційних технологій навчання» в режимі онлайн в рамках Чотирнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2023».

Захід було організовано ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Під час конференції педагогами України були висвітлені наукові дослідження з питань удосконалення цифрової компетентності фахівців засобами інноваційних технологій навчання та підвищення їхньої кваліфікації в умовах сьогодення.
Основні напрямки роботи конференції:
  1. Організація навчального інформаційно-цифрового простору в закладах освіти в умовах змішаного навчання.
  2. Формування цифрової компетентності суб’єктів освітнього процесу засобами інноваційних методів навчання.
  3. Застосування інноваційних технологій в освітньому процесі ЗВО.
  4. Сучасні питання підвищення якості освіти у закладах освіти.

В цілому, близько тисячі учасників взяли участь у конференції та отримали корисний контент і можливість підвищити кваліфікацію у сфері освіти, набути теоретико-методологічні, методичні та практичні знання і навички з використання електронних ресурсів та інформаційних технологій в освітньому процесі в умовах змішаного навчання.