Участь членів кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом у проєкті “Правничі студії для викладачів”

12.06.2023 | 18:10

Протягом квітня-травня 2023 року доценти кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Герасименко Олена Вікторівна та Решота Олена Анатолієвна приймали участь у проєкті “Правничі студії для викладачів” за ініціативи адміністрації юридичного факультету.

Протягом шести тижнів Герасименко О.В. та Решота О.А. разом із іншими учасниками мали змогу взяти участь у сері‌ї майстер-класів, лекцій та воркшопів від викладачів юридичного факультету на правову тематику та отримати консультації із зазначених тем.

6 червня відбулося закриття проєкту “Правничі студії для викладачів” та нагородження учасників сертифікатами.