Участь членів кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом у круглому столі «Розвиток цифрової компетентності вченого: досвід та перспективи»

18.12.2023 | 11:27

13 грудня 2023 року доценти кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Комарницька Ганна Омелянівна та Герасименко Олена Вікторівна  прийняли участь у круглому столі «Розвиток цифрової компетентності вченого:  досвід та перспективи» в межах реалізації І онлайн школи «Цифрові технології в наукових дослідженнях».

Організаторами заходу стали: Рада молодих вчених НАПН України, Офіс підтримки вченого, Інститут цифровізації освіти НАПН України, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ) та Освітнй хаб «Центр неперервної освіти / Lifelong Education Centre».

Протягом роботи круглого столу відбулись дискусії та виступи щодо різних аспектів розвитку цифрової компететності вченого та реалізації наукових і навчальних заходів за цим напрямом.

Всі активні учасники заходу отримали сертифікати.