ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ

18.08.2022 | 08:44
25 липня 2022 року для освітян закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти розпочалося дистанційне навчання за програмою «Цифрові інструменти Google для освіти» від МОН і Google Україна. Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовало безоплатне навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”, яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року.
Базовою тренінговою платформою навчального курсу є суб’єкт підвищення кваліфікації – Академія цифрового розвитку, навчання на якій пройшла завідувачка кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Ганна Комарницька.
Курс містить 5 модулів (30 годин – 1 кредит ECTS). Кожен модуль складається з відеолекції, практичних завдань і підсумкового тесту.
Учасники отримують завдання в захищеному віртуальному просторі Google Класів. Перелік додатків, які були опрацьовані:
Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Google Презентації, Google Keep, Google Сайти, Google Jamboard, Доповнення до об’єктів Google Диску, Google Chrome, ОС Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace for Education, матеріали навчальної платформи Skillshop.
За підсумками навчання Ганна Комарницька отримала сертифікат з результатами удосконалена професійна компетентність (ЦИФРОВИЙ КОМПОНЕНТ) в обсязі 30 академічних годин (1 КРЕДИТ ECTS).