Троє студенток факультету управління фінансами та бізнесу стали призерками Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

01.05.2024 | 09:54

Троє студенток освітньо-професійної програми «Фінанси, митна та податкова справа» кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу стали призерами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку».

Диплом І ступеня виборола Ярина Даниляк (науковий керівник – доцент Ярослав Гринчишин),

диплом ІІ ступеня – Вікторія Огребчук (наукова керівниця – професорка Юлія Шушкова),

диплом ІІІ ступеня – Марта Пилат (наукова керівниця – доцентка Дарія Попович).

Захід відбувся 25-26 квітня за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

В інтелектуальних змаганнях, окрім молоді з ЛНУ ім. Івана Франка, взяли участь молоді науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Сумського державного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Луцького національного технічного університету, Хмельницького національного університету, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Поліського національного університету та інших українських вузів і студенти закордонних навчальних закладів з Польщі, Чехії, Болгарії, Канади, Іспанії, які  представили свої наукові здобутки у сфері забезпечення реалізації засад сталого розвитку.

У своїй науковій праці «Фінансова підтримка малого і середнього бізнесу в умовах війни» Ярина Даниляк узагальнила, систематизувала та провела аналіз видів фінансової підтримки суб’єктів малого і середнього бізнесу в умовах воєнного стану, класифікувала види фінансової підтримки та провела комплексне дослідження чинників і результатів фінансової підтримки суб’єктів малого і середнього бізнесу. Адже, враховуючи важливість економічних і соціальних функцій малих і середніх підприємств, їхня підтримка в умовах воєнного стану, спрямована на забезпечення фінансовими ресурсами, може стати справжнім каталізатором змін і ключовим фактором для відновлення економіки України.

Вікторія Огребчук представила свою наукову роботу на тему «Фінансова безпека сільськогосподарських підприємств в умовах сталого розвитку економіки країни». Авторка розробила практичні рекомендацій щодо обґрунтування перспектив забезпечення фінансової безпеки сільськогосподарських підприємств, враховуючи сучасні виклики та потреби сталого розвитку економіки, а саме визначила сутність фінансової безпеки сільськогосподарських підприємств в умовах сталого розвитку економіки, встановила чинники впливу на їхню фінансову безпеку, провела аналіз сучасних практик забезпечення фінансової безпеки сільськогосподарських підприємств та виокремила перспективи підвищення їхньої фінансової безпеки.

Авторка наукової праці «Фінансова безпека страхового ринку України в умовах дії воєнного стану» Марта Пилат дослідила роль страхового ринку у забезпеченні фінансової безпеки держави, провела оцінку функціонування та адаптації страхового ринку до умов воєнного стану, що дає змогу диференціювати чинники негативного та позитивного впливу, які визначатимуть фінансову безпеку національного страхового ринку в умовах дії воєнного стану.

Свій науковий доробок студентки представляли англійською мовою.

Конкурс проводився з метою стимулювання інноваційної діяльності та формування нового світогляду у майбутніх фахівців, усвідомлення необхідності змін та здійснення перетворень для інтеграції України до європейського освітньо-наукового простору, активізації науково-дослідної роботи і сприяння розширенню міжнародних зв’язків.

Щиро вітаємо  Ярину Даниляк, Вікторію Огребчук та Марту Пилат і їхніх наукових  керівників! Бажаємо нових наукових здобутків  та  в майбутньому приєднатися до спільноти видатних науковців Львівського університету!